TOUR SOUTĚŽÍ 2017

V neděli 19. března se chystá taneční skupina Beat Generation na první soutěž roku 2017. Tanečníci spolu s trenérem Romanem Krátkým zabojují o medaile v kategorii street dance.

Slovy trenéra a zakladatele taneční skupiny: „Soutěže jsou pro nás cílem, motivací a radostí naší práce a hodin trávených ve zkušebnách.“ Cíle si snad začnou plnit hned v neděli v Plzni na regionálním kole Karlovarského a Plzeňského kraje taneční soutěže Taneční skupina roku 2017. Postoupit mohou až do celostátního kola, kde se utkají o titul nejlepší dance týmy z České republiky.

Hned 2. dubna 2017 se Beat Generation chystá na další regionální kolo taneční soutěže Czech Dance Masters 2017 Karlovarského a Plzeňského kraje do Plzně.  Letos si připravili v dětské a juniorské kategorii dvě choreografie, které odtančí celkem 30 členů v tanečním stylu Street Dance a Hip Hop.  

„Budeme reprezentovat jak město Sokolov, tak MDK Sokolov a bojovat o trofeje, umístění a zároveň skvělý zážitek. Velké poděkování patří městu Sokolov, které nám přispělo finančními prostředky grantového sytému,“ podotýká trenér Krátký, který se svým svěřencům věnuje již od roku 2011. 

Mladí tanečníci se představí sokolovské veřejnosti na exhibici v Městském divadle v Sokolově 18. května 2017 od 18 hodin.